Ostetaanko karkkeja? = هل نشتري الحلويات؟

Kilohinta on noin 9e = السعر للكيلوغرام الواحد تقريبا 9يورو

Se on hyvä määrä =انها كميه جيده

Katsotaan mitä tulee hinnaksi. =لنرى كم سيكون السعر

Katso myös: